• Change country
  • Türkiye

HAURATON GmbH & Co. KG
Werkstraße 13
76437 Rastatt / Deutschland
+49 7222 958-0
info@hauraton.com

Hauraton Tarihi 1980-2003

1980- ÖZEL KULLANIM ALANLARI İÇİN DRENAJ

İhtilal sayılabilecek çatı drenajı

DACHFIX markasını piyasaya sürmekle HAURATON düz dam ve teraslar için yeni imkanlar sunmuştur. Bu ürünün geliştirilmesi, inşaat talimatnameleriyle düz çatı kurallarının örtüşmesinden dolayı ihtilal mahiyetindedir. 80’li yıllarda HAURATON spor programları da devreye girmiştir. Bununla beraber uluslararası yarışma sahalarında izin verilen özel oluklarla spor alanları güvenilir şekilde sulardan arındırılmıştır.

Resimlerle Hauraton tarihi

HAURATON 1980zoom
 

1990- AVRUPADA YENİ FIRSATLAR

RECYFIX bütün Avrupada

90’lı yılların başından itibaren HAURATON Almanya’da yeni eyaletlerde ve birçok orta ve doğu avrupa ülkelerinde ihracatta, şirket ağını geliştirmiştir. Bu adımların atılmasında ana unsur yeni markamız RECYFIX olmuştur. Ürünler %100 geri dönüşümlü plastikten üretilip, kolay nakliyat ve inşa edilebilir, aynı zamanda da çok sağlamdırlar. RECYFIX ürünüyle HAURATON bütün avrupada PE-PP yapılan drenaj oluklarında liderdir.


HAURATON 1990zoom
 

2003 – YENİ ÜRÜNLER YENİ PAZARLARI FETHETTİ

Sızma – Yeni yüz yılın konusu

Fazla yük binen kanal ağlarında sık görülmeye başlanan sel felaketleri yüzünden yerel yetkililer(belediyeler) yağmur suyunu kontrol altına alabilmeleri için yeni düşünceler peşinde oldular. Bu yüzyılın başından beri HAURATON sızma konusuna günden güne artan bir yatırım yapmaktadır. Sızma blok olukları DRAINFIX BLOC, az alan harcayarak çok su kapasitesini depolar. Sızma alanları araba ve kamyon geçişlerine rağmen kullanılabilir. 

HAURATON 2003zoom
 
 
 
 
 

HAURATON GmbH & Co. KG
Werkstraße 13
76437 Rastatt / Deutschland
+49 7222 958-0
info@hauraton.com

 

Imprint        Privacy policy